top of page

התכנית האקדמית

נועדה לסטודנטיות מתחומי לימוד שונים ומגוונים המשתוקקות לידע בכל הקשור לעולם העבודה

הסטודנטיות בתוכנית פוגשות דוברות מעולם העבודה ולומדות מהן איך נראה יום עבודה של אשת קריירה מצליחה, מה עזר לה להצליח, מה אתגר אותה, איזה מכשולים עמדו בפניה ואיך היא צלחה אותם. בפרוומן נשים שביססו את עצמן כל אחת בתחומה, מעצימות נשים אחרות כדי לעזור לסטודנטיות מכל המגזרים להגיע לשוויון והכרה ביכולות ובכישורים שלהן. כך לדוגמה נשות קריירה בתפקידי ניהול בכירים משתפות את ההצלחות בצד הקשיים והלבטים שאיתן התמודדו בדרך להצלחה, נשים שהצליחו לפתח את עצמן בתחומים שלא היו קיימים או שלא הייתה בהן דריסת רגל נשית, סוללות את הדרך לנשים אחרות, הן בעצם המפגש איתן והן בעצות שהן חולקות עם הנשים שרק מתחילות לבנות לעצמן קריירה.

כמה קל יותר לנשים לשאוף להגיע רחוק כשהן פוגשות במודל נשי של יזמיות, משפיעניות, יצירתיות, שכירות ועצמאיות, שנהנות מפירות הצלחתן או מסמנות כבר את היעד הבא שברצונן לכבוש. כמה המסלול שכל סטודנטית רוצה להתוות לעצמה מתבהר כשישנה כבר מישהי שהתוותה לה את הדרך, סימנה לה את השביל שבו היא עשויה ללכת ולפעמים גם פתחה לה צוהר לעולם שהסטודנטית אפילו לא הרשתה לעצמה לחלום עליו.

Group 27.png

"התכנית הייתה משמעותית עבורי, אפילו מעל הציפיות. במהלך התוכנית פגשנו נשים מטורפות כל אחת בדרכה. הן סיפרו על הדרך, על ההצלחות, האתגרים, שילוב קריירה-משפחה ועל המקום שהן נמצאות בו היום. להפתעתי סיפורי ההצלחה שלהן גרמו לי להבין שהן לא שונות מאף אחת היושבת בחדר. הן לא יותר חכמות, מוצלחות עם כישרון מולד, הן נשים שאפשרו לעצמן לחלום בגדול והתמידו לאורך הדרך, והתמדה היא שם המשחק. הן גרמו לי להבין שידע זה לא כוח אלא פוטנציאל, גרמו לי להתעסק בחוזקות שלי ולא בחולשות, גרמו לי להבין כמה הסביבה היא חשובה.
כמה חשוב להשקיע בקריירה ובלימודים אבל גם בזוגיות ותחביבים, לתת לזה מקום ולשתף ליצירת סביבה שקופה ונעימה."

264238537_1856604011190803_2864921575405961670_n.jpg

נוי לוי
סטודנטית לפסיכולוגיה שנה ג' ובוגרת התוכנית שלנו באקדמית תל אביב יפו

בוגרות התכנית הסטודניאלית של פרוומן מספרות על הקשרים שיצרו במהלך התוכנית – בינן לבין עצמן וגם עם הדוברות שהגיעו לספר על עצמן והמסלול שעברו.
עוד הן מספרות כי התוכנית פתחה להן פתח להעז ליזום, לא לפחד לדבר על השכר שלהן ועל אפשרויות הצמיחה, להבין את היכולות שלהן, לתעל את המוטיבציות שלהן למקומות שנכונים לכל אחת מהן להגשים את עצמה.
התוכנית הבסיסית נמשכת לאורך סמסטר אחד אולם ההשפעה שלה נמשכת הרבה מעבר: במסגרת מועדון ההמשך של בוגרות פרוומן מתקיימות באופן קבוע פעילויות, מפגשים, סדנאות, והרצאות מקצועיות שמטרתן חיזוק היכולות המקצועיות והאישיות של המשתתפות והקשרים האישיים והמקצועיים שלהן.
ההצטרפות לתכנית הסטודנטיאלית נעשית בתחילת סמסטר א' דרך סניף פרוומן במוסד האקדמי שבו לומדת הסטודנטית או כאן:

סניפים

אנחנו מפעילות תכניות ייחודיות עבור סטודנטיות מצטיינות ושאפתניות במוסדות האקדמיים המובילים בישראל וסניף בניו יורק. התכניות מאפשרות מפגשים עם נשים בכירות בעולם העסקים, ההייטק, המגזר הציבורי והשלישי, המעניקות להן מודלים להשראה ופלטפורמה לדיונים פתוחים בנושאים מגוונים.

מרכז

location-pin.png

אוניברסיטת

תל אביב

סניף תל אביב.jpg
bottom of page