top of page

מרכז לקריירה

הרצאות וסדנאות, ייעוץ קריירה אישי,
עמוד משרות ייחודי ותכנית מנטורינג

מה אתן רוצות שיגידו עליכן כשאתן לא בחדר?

"את רוצה שהשם שלך יעלה מיד כשיחפשו את האדם הנכון לתפקיד הבא שאת רוצה", מציינת אילי זינגר, מנהלת מרכז הקריירה של מועדון הבוגרות פרוומן נקסט, שטוענת כי הדרך הכי טובה למצוא היום עבודה היא דרך הקשרים שנשים יוצרות לעצמן.
עולם העבודה משתנה כל הזמן, התחרות גדולה ונדמה כי היתרונות של נשים לא תמיד בולטים מספיק בכל הקשור להעדפת מגדר מסוים לתפקיד. לכן, נשים שמחפשות קריירה ראשונה, שינוי קריירה או קידום, רוצות להגיע אל עולם העבודה החדש עם יתרון יחסי - הן היו רוצות לדעת איך להביא את עצמן בצורה מיטבית, הן במישור האישי והן במישור המקצועי. 
מרכז הקריירה של מועדון הבוגרות, פרוומן נקסט, הוקם במטרה לעזור לנשים בשלבי הקריירה השונים של חייהן.
המועדון הוקם במטרה לתת כלים, להעניק את היכולת לדעת לדבר במושגים של עולם העבודה, לדייק את הערך העצמי וליצור קשרים שיעזרו להשיג את המשרה הנחשקת. בנוסף, המועדון מספק לנשים מענה על שאלות כמו:
איך לפנות כשמגישים קורות חיים? 
איך להתראיין? 
איך להצליח לקבל את משרת החלומות?
איך אוזרים כוחות ומנסים שוב אחרי שלא מתקבלים?  
אילי זינגר, יועצת ארגונית ותעסוקתית, בעלת ניסיון של שנים רבות כסמנכ"לית משאבי אנוש בחברות מובילות במשק הישראלי. אילי מגיעה עם תחושת שליחות ורצון עז לעזור לנשים בעולם העבודה, להיות להן אוזן קשבת ולתת להן כלים פרקטיים. אילי פועלת במטרה שהנשים המוכשרות שהיא פוגשת יהיו בטוחות ביתרונות האישיים שלהן ותהיה להן הבנה מדויקת לגבי התחומים שמעוררים בהן את המוטיבציה. כל זאת על מנת להתקדם למטרה המיוחלת - לקדם מנהיגות נשית ולאפשר לנשים מעולות לאייש משרות מפתח בכירות בכל התחומים. 
"ככל שהנשים תפגושנה אותנו בשלב מוקדם יותר בקריירה שלהן, יהיה להן קל יותר להבין מה הערך שהן מביאות", אומרת אילי. חשוב לה שנשים ידעו לדבר במושגים של הישגים ולא רק ניסיון ולכן היא שמה דגש גם על תרגול של הצגה עצמית.
לדבריה של אילי זינגר, מרכז הקריירה מיועד לכל מי שרוצה לנוע, להתפתח ולממש את היכולת שלה. 
אילי פוגשת נשים בצמתים שונים בחייהן: בתפקידן הראשון, במהלך הקריירה כשהן מבינות שהן לא נמצאות במקום הנכון או כשהן אוהבות את המקום שבו הן נמצאות אבל מתלבטות לגבי הצעד הבא שלהן. 
אילי מספרת שהיא פוגשת נשים רבות מעוררות הערכה ומוכשרות שלא בטוחות ביכולות שלהן או מקטינות את עצמן בניגוד גמור למה שהן מביאות איתן. 
"בא לי לצעוק את הדבר הזה ולתת יד לכל מי שצריכה", אומרת אילי ומוסיפה שהניסיון הרב שהיא ושאר היועצות במרכז הקריירה מביאות איתן יכול בהחלט לקצר דרך ארוכה על מנת שכל אישה תגיע הרבה יותר מוכנה לבחירת המקצוע, לראיון ולתפקיד הבאים. 
כל חברת מועדון פרוומן נקסט זכאית ל-2 פגישות חינם עם אחת ממגוון היועצות במרכז הקריירה.

image 24.png

הרצאות וסדנאות

במרכז הקריירה של המועדון מועברות שלל הרצאות וסדנאות אינטימיות ומעשיות בנושאים שונים. הסדנאות מועברות ע"י מומחיות שונות בתחומים שונים. הסדנאות עוסקות בנושאים כמו דיוק ושיפור קורות החיים; כלים לניהול משא ומתן על שכר; שיפור וחיזוק פרופיל ה-LinkedIn; הכנה לראיונות עבודה; כלים לניהול צוות; סטוריטלינג; כלים לניהול שיחות על קידום בעבודה ועוד. 

ייעוץ קריירה אישי

כל חברת מועדון פרוומן נקסט זכאית ל-2 פגישות חינם עם אחת ממגוון היועצות במרכז הקריירה. המפגש הוא אישי, אחת על אחת. במפגש חברת המועדון מקבלת ייעוץ קריירה מקצועי, אפשרות לשאול שאלות, לעבור על הקורות חיים ולקבל טיפים מקצועיים חשובים. 
אימון לפיתוח אישי ומקצועי בחינם
כל חברת מועדון בפרוומן מקבלת במתנה 3 אימונים אישיים כשלבחירתה מבחר גדול של מאמנות אישיות אשר מטרתם לעזור לנשים להגשים את מטרותיהן האישיות והתעסוקתיות.
צוות מאמנות מוכשרות ומנוסות מחכות לכל הנשים שרוצות להתחיל תהליך משמעותי שבו ניתן לממש יכולות במקומות שנכונים לכל אחת ואחת. 
באימון שמיועד לפיתוח אישי ומקצועי - לפי בחירת הפונה, מציעות המאמנות אימון אשר מיועד לעזור לפונה לזהות חסמים אישיים באמצעות פיתוח החשיבה והאינטליגנציות החברתיות והרגשיות. 

​הכירי את יועצות הקריירה שלנו

 

קבוצת וואצאפ ייעודית למשרות

מנהלות קשרי מעסיקים של צוות מרכז הקריירה מפעילות קבוצת וואטסאפ למשרות. בקבוצה מפורסמות  הצעות ייחודיות לפרוומניות. חברות מועדון שיגישו למשרות האלו קו"ח בציון העובדה שהן בוגרות פרוומן יקבלו העדפה בשלב סינוני קורות החיים בחברות. 
בקבוצה מוצעות הצעות עבודה מגוונות, בתפקידים שונים וברמות ניהול שונות ומחברות מובילות במשק, לדוגמה: צ'ק פוינט, סאפ, כלל ביטוח, משרד הבריאות, הסוכנות היהודית ועוד למגוון רחב של תפקידים כמו מנכ"ליות, מנהלות לקוחות, מעצבות גרפית, אנליסטיות, מפתחות ג'וניור, רכזות לשכה ועוד. 

להצטרפות

תכנית מנטורינג

התכנית מיועדת לנשים עם כברת דרך מקצועית. אנו מציעות הזדמנות להזניק את הקריירה שלהן שלב אחד קדימה, באמצעות תוכנית המנטורינג הייחודית של מרכז הקריירה.
כל מי שנבחרת לתוכנית המנטורינג מצוותת לאשת קריירה מבריקה המותאמת לה באופן אישי ומלווה אותה בתהליך שנתי, אישי ומשמעותי. כל זאת כדי לסייע לה לדרג ולשפר את יכולותיה ואת הדרך קדימה בקריירה. 
אז איך ניתן להנות מכל הטוב הזה ?
ניתן להצטרף עכשיו למועדון נקסט דרך הקישור ולהתחיל את הזינוק בקריירה עם שלל אפשרויות איכותיות ומקצועיות שמגיעות רק לחברות המועדון.

הרשמה לקבלת עדכונים חדשים לפני כולן

נעים להכיר, להתראות בניוזלטר הקרוב!

השפיעי היום

bottom of page